EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

ZEHRA GÜL TURHAN

1976 yılında Trabzon’da doğan Zehra Gül Turhan, Trabzon Anadolu Lisesinden sonra 1999 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Yine aynı üniversitenin İnşaat Mühendisliği Hidromekanik alanında yüksek lisansını, 2002 yılında tamamlamıştır.

İş hayatına yüksek lisansını yaparken uluslararası mühendislik ve müşavirlik hizmetleri veren Temel Su firmasında çalışarak başlamıştır. Burada Bakü-Tiflis-Ceyhan boru hattı projesi, Borçka Barajı, Borçka Artvin yolu tünelleri gibi özellikli projelerde proje mühendisi olarak görev almıştır. İnşaat mühendisleri odası Trabzon şubesinde yönetici olarak, genel merkez komisyonlarında üye olarak birçok görev almıştır. Trabzon İl Koordinasyon Kurulunda Kadın Komisyonunu kurulmasına öncülük yapmış ve komisyonun sekretaryasını yönetmiştir. 

 

Uzun yıllar bu görevlerini sürdüren Turhan, üyesi olduğu meslek odasına halen aktif olarak destek vermektedir.  Turhan, 2005 yılından itibaren ortağı olduğu firmalarda görevlerini yürütmektedir. 2019 yılında diğer aile bireyleri ile Turhan İş ve Yatırım’ın kurulmasına iştirak etmiştir. 2020 yılında mimar olan kardeşi Uğur Turhan ile Turhan Architects şirketini kurmuştur. Yine 2020 yılında Daumer markasının Gürcistan distribütörlüğünü almış, Turhan Exim olarak Gürcistan’da Daumer ve pek çok dünya markasının ihracatına başlamıştır. 2021 yılında Tiflis’te inşaat malzemeleri merkezi Elyava’da Daumer Turhan mağazasını açmıştır. Türkiye’deki ve dünyadaki yatırımlarına devam etmektedir.

  • Mimari ve Mühendislik Danışmanlıkları

    Zehra Gül Turhan; hidromekanik ve üst yapı taşıyıcı sistemleri konularında uzman danışmandır.

  • İnşaat ve İmalat Teknikleri

    Zehra Gül Turhan yapı teknikleri ve inşaat mühendisliği konularında uzman danışmandır.

Zehra Gül Turhan İle bir görüşme planlayın

Zehra Gül Turhan ile Istanbul, Trabzon, Tiflis ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE