TURHAN İŞ VE YATIRIM FİRMALAR & MARKALAR

DÜNYANIN HUB'I

TİYA Danışmanlığı

Farklı ülkelerdeki farklı uzmanlık alanlarındaki birikimleri bir araya getiren TIYA yarattığı “hub” ile uzmanların bir araya geldiği alternatif bir iş, yatırım ve danışmanlık anlayışı ortaya koymaktadır. Tiya hizmet verdiği markalar, firmalar ve bu oluşumların ulaştığı insanlar için sürdürülebilir ve yüksek değer yaratmayı hedefler.

Danışmanlık Verilen Firmalar

Arazi geliştirme, inşaat ve yatırım alanlarında faaliyet gösteren Didube 2013, Gürcistan merkezli bir firmadır. Uluslararası arenada hizmet veren firma, özellikle zor alanlarda doğru çözümün ve yatırımın yapılması konusunda uzmanlaşmıştır.

Merexim firması bir kimya laboratuarı olarak kurulmuştur. Hammadde ve yarı mamül ürünlerin ithalat ve ihracatını yapmaktadır.  Hammadde ve yarı mamül ürünler üzerindeki uzmanlığından yola çıkarak Cellosem markasını  oluşturmuştur ve Cellosem ile Avrupa standartlarında, yapı sektörü için sellüloz ticareti yapmaktadır.

MRT Yapı İnşaat sektörde uzun yıllar çalışmış uzmanlar tarafından 2017 ocak ayında kurulmuştur. Değişen ihtiyaçlara nitelikli çözümler için kurulan firma, ihtiyaç duyulan çözümleri, ihtiyacın duyulduğu bölgeye ulaştırmayı amaç edinmiştir. 2018 yılında Trabzon’daki Alfill markasını ve bu markanın üretim yaptığı markayı satın alarak, ürün yelpazesini geliştirmiştir.

2014 yılında kurulan adversion, 2019 yılında TBCW reklam platformuna katılarak, TBCW/adversion ismini almıştır.  Markalama hizmetinin yanı sıra tam hizmet ajansı olarak TBCW/adversion’un İstanbul ve Tiflis’te şubeleri bulunmaktadır. Kendi bünyesinde 11 dilde hizmet veren ajans, markalama, glokal ads, dijital reklam gibi alanlarda uzmanlaşmıştır. 

TEXIM uluslararası bir ihracat ve ithalat şirketidir. Portfolyosunda bulunan ürün ve markaların ihtiyaç duyulan pazarda, talep ile buluşmasını sağlar. Yapı kimyasalları ihracatı ile yola başlayan TEXİM markası, şu an gıda, medikal, endüstriyel temizlik malzemeleri gibi pek çok farklı sektörde çalışmalarına devam etmektedir.

50 yılı aşan bir birikimin mirası olan Turhan Architecs,  Türkiye’de, Avrupa’da ve Kafkasya’da pek çok mimari projeye imza atmıştır. Mimari ve mühendislik çözümleri sunan firma, kurulduğu günden bu yana, konut, avm, spor tesisi, ibadethane, restorasyon gibi pek çok farklı alanda proje de çözüm üretmiştir.

Ulaşmak istediğiniz nokta için değer yaratıyoruz!

Hedeflediğiniz amaçlar için doğru kişilerle tanışın. Siz de Tiya Hub’ındaki alanındaki uzman danışmanla tanışın, hedeflerinize emin adımlarla ilerleyin.

Danışmanlık Verilen Markalar

Yapı Kimyasalları alanında ürünler sunan Alfill markası,müşterilerine toz, likit ve profesyonel ürünler sunmaktadır. Türkiye, Kafkasya ve Avrupa pazarlarında hizmet veren marka, çok kısa bir sürede Gürcistan Pazar lideri konumuna gelmiştir. 

Merexim firmasının  sellüloz ürünlerindeki uzmanlığı üzerine ortaya çıkan markalaşma ihtiyacı CelloseM markasını doğurmuştur. Yapı kimyasalları üretiminde ihtiyaç duyulan nitelikli yarı mamül sellülozlar ortaya koyan marka, uluslararası arenada aktif olarak boy göstermektedir. 

Daumer markası Avrupa pazarında aktif rol oynayacak bir marka fikrinden doğmuştur. Yalıtım, likit, toz ve profesyonel ürünler sunan marka, deneme pazarı olan Gürcistan’da 2 sene gibi kısa sürede Pazar lideri konumuna gelmiştir. Belçika Liege’de ve Gürcistan Tiflis’te deposu bulunan Daumer’in aynı zamanda Tiflis’te bir satış mağazası bulunmaktadır. 

SIKÇA SORULAN SORULAR (SSS)

Doğru Danışmanlık Alanını Nasıl Bulurum;

Danışmanlık Alanları Sayfamızı ziyaret edebilir ya da yapmak istedikleriniz ile ilgili iletişim kısmındaki formdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BENİM İÇİN UYGUN MU?

 Eğer iletişime geçtiğiniz danışmanın sizin için uygun olmadığını düşünüyorsanız bizimle iletişime geçin. İhtiyaçlarınıza uygun olan danışmanla iletişime geçmeniz için sizi yönlendireceğiz.

NEYE İHTİYACIM OLDUĞUNDAN EMİN DEĞİLİM?

Hangi alanda danışmanlığın sizin için doğru olacağında kararsız kaldıysanız, bizimle iletişime geçin. Alanında uzman arkadaşlar ihtiyacınız olan alanı tespit edip, sizi en doğru alana yönlendirmek için yardımcı olacaktır.

YÜZYÜZE NASIL GÖRÜŞEBİLİRİM?

Ne yapacağıma karar vermeden önce yüzyüze görüşmek istiyorumdiyorsanız, TIYA’ya telefon ya da maille bu isteğinizi ilettikten sonra, 6 farklı lokasyonda bulunan ofislerimizden, seçtiğiniz ofiste sizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.