EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

UĞUR TURHAN

Trabzon’da doğan Uğur Turhan, 2008 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi’nden onur derecesiyle mezun oldu. Mimarlık eğitimi sırasında ve sonrasında çeşitli ulusal ve uluslararası atölye çalışmalarına katıldı. Köklü bir aile geleneği olan profesyonel mimarlık kariyerine 2008 yılında yine Turhan ailesinin mimarlık firmasında başlamıştır. 2019 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisansına başlayan Uğur Turhan, bu dönemde Yüksek Mühendis Gül Turhan ile Turhan Architect firmasını kurmuştur. 

Turhan Architect firması, köklü aile geleneğinden edinilen tecrübenin modern ve yenilikçi tasarımlarla harmanlanmasını hedeflemektedir.Daha sonra aile bireyleri ile birlikte Turhan İş ve Yatırım’ın (TIYA) kurulmasına iştirak etmiştir. Turhan Architect’te yürüttüğü kurucu ortak ve mimarlık görevlerinin yanısıra TIYA’da danışmanlık hizmetleri vermektedir. Çalışma hayatı boyunca farklı ölçek ve işlevlerde yurtiçinde ve yurtdışında çeşitli projelerin tasarımında yer almıştır. Uğur Turhan bugün Türkiye, Kafkasya ve Avrupa’da dahil olmak üzere dünyanın pek çok noktasında mimari projelerine ve danışmanlıklarına devam etmektedir.

  • Mimari ve Mühendislik Danışmanlığı

    Uğur Turhan mimari tasarım, çevresel uygunluk ve mimari konsept geliştirilmesi konularında uzman danışmandır.

  • Arazi Geliştirme

    Uğur Turhan arazi geliştirme, imar, konularında uzman danışmandır.

Uğur Turhan İle bir görüşme planlayın

Uğur Turhan ile Istanbul, Trabzon, Tiflis ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE