EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

Soso Aniashvili

Soso Aniashvili, 2006 yılında Tiflis Devlet Üniversitesinde eğitimini tamamladı. 2006 yılında Sigorta Sorumlusu olarak JSC-JPI Holding’de iş hayatına başladı. Daha sonra aynı firmada Sigorta Grup Yöneticiliğine yükseldi. 2007 yılında JSC BTA Bank’ta Kredi Uzmanı olarak görev aldı ve aynı yıl içerisinde bankanın Krediler Grubu Başkanlığı’na yükseldi. 2009 yılında sektör değişikliği tercih eden Aniashvili LTD Scalsa firmasında Lojistik Yöneticisi olarak göreve başladı. 2010 ve 2012 yılları arasında Gürcistan Gelir Daire Başkanlığı’nda denetçi olarak görev aldı.

Aniashvili 2012 yılında kendi şirketini olan GEWORD LLC’i kurdu. Bu kurumda hem mali müşavirlik hizmetleri hem de audit hizmetlerini bir araya toplayarak Gürcistan ve Kafkasya’da hem yerel hem de global firmalara pazar ihtiyaçları doğrultusunda hizmetler sunmaya başladı. SAP ve güncel bankacılık yazılımlarına da hakim olan Soso Aniashvili Gürcücenin yanında akıcı olarak İngilizce ve Rusça da konuşmaktadır.

  • Vergi-Denetim Hizmetleri

    Soso Aniashvili Gürcistan ve Kafkasya'da yerel ve global firmaların ihtiyaç duyacağı vergi ve denetim hizmetleri alanında danışmanlık yapmaktadır.

  • Finansal Raporlama ve Muhasebe Danışmanlığı Hizmetleri

    Soso Aniashvili Gürcistan ve Kafkasya'da yerel ve global firmaların ihtiyaç duyacağı finansal raporlama ve muhasebe danışmanlığı hizmetleri alanlarında danışmanlık yapmaktadır.

  • Audit Hizmetleri

    Soso Aniashvili Gürcistan ve Kafkasya'da yerel ve global firmaların ihtiyaç duyacağı audit hizmetleri alanında danışmanlık yapmaktadır.

Soso Aniashvili İle bir görüşme planlayın

Soso Aniashvili ile Istanbul veya Tiflis ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE