EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

MURAT AYDOĞDU

1983 yılında doğan Murat Aydoğdu, Affan Kitapçıoğlu Lisesi’nden mezun olduktan sonra eğitimine anadolu Üniversitesi İşletme Mühendisliği bölümünde devam etti. 1999 yılında inşaat malzemeleri pazarlama görevlisi olarak başlayan Aydoğdu, 2011 yılına kadar bu görevi sürdürdü. Daha sonra Doğu Karadeniz Mantoloma sistemlerinin pazarlama ve satışı üzerine çalışmaya başladı. Bu görevdeyken 2015 yılında mantolama sistemleri bölge dağıtım lideri olmayı başardı. 2017 yılına gelindiğinde kendi ihracat ve ihracat firmasını kurmaya karar veren Aydoğdu, MRT Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş.’yi kurdu. Daha sonra yapı kimyasalları alanında üretim yapan Alfill markasını ve bu markanın fabrikasını satın aldı. Fabrikayı yenileyip ürün gamını genişleten MRT Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş., çok kısa bir süre sonra uluslararası ve yutiçi pazarda yer aldı. Aydoğdu, şu an Alfill ve Daumer markalarının Kafkas Bölgesi Marketing Operasyonunu yönetmektedir.

Hızlı satış teknikleri, marka saha uygulamaları ve ürün bazlı pazar yönetimi konularında uzmanlaşan Murat Aydoğdu, halen aktif olarak MRT Yapı İnşaat ve Ticaret A.Ş. yönetiminde yer almakta ve diğer markalar için pazarlama desteği vermektedir.

  • Yapı Kimyasalları Üretimi ve ARGE

    Murat Aydoğdu yapı kimyasalları üretimi ve teknolojisi konularında uzman danışmandır.

Murat Aydoğdu İle bir görüşme planlayın

Murat Aydoğdu ile Istanbul, Trabzon, Tiflis ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE