EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

KADİR SERT

1974 yılında doğan Kadir Sert, 1994 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde İnşaat Mühendsiliği Bölümünden mezun oldu. 1999 yılında Karadeniz Teknik Ünversitesi İnşaat Mühendisliği Ana Bilim Dalı’nda Hidrolik Mühendsiliği Bölümünde yüksek Lisansını tamamlayan Kadir Sert, 2004 yılında Hollanda’da  güvenli tırmanma ve yüksekte çalışma eğitimi aldı. Aynı yıl VCA (Vehicle Certification Agency) eğitimini, 2005 yılında struCad eğitimini, 2012 yılında da Tekla kursunu tamamladı. 2016 yılında  Delta H2S, HF, HCN ve CO güvenlik talimatları üzerine eğitimlerini tamamladı.

1994 yılında Nurol İnşaat ve Ticaret A.Ş.’de çalışma hayatına başlayan Kadir Sert burada Kurtun Barajı ve Enerji Santrali Projesi’nde Mühendis olarak görev aldı. Bülbüloğlu Beton Şirketi’nde çalıştıktan sonra Askerlik hizmetini tamamlayan Kadir Sert, burada da Askeri Marina’nın yapılmasında görev aldı. As-Ka İnşaat ve Ticaret A.Ş.’fde Antalya- Alanya ana yol yapımında Beton ve Asfalt Grup Şefliği yaptı. Adanur İnşaat ve Proje Şirketi’nde Autocad ve Sab bilgisayar programları kullanarak çelik projelerin hesaplanması ve çizilmesinde görev aldı. Profesyonel hayatına Hollanda’da devam etmeye karar veren Kadir Sert, Rotterdam Belediye’si Mühendislik Ofisi bünyesinde Çelik Departmanında Proje planlayıcı olarak görev aldı. DDS Ertner- Mühendislik Şirketinde Autocad Teknik Ressam ve Lengkeek Staalbouw bünyesinde Proje Mühendisi olarak çalıştı. Vicoma şirketinde kimya, petrokimya ve gıda endüstürisi için özellikle çelik yapılar için inşaat mühendisi olarak görev aldı. 2008 yılında kendi ofisi olan CTI Mühendisliği kuran Kadir Sert, halen kendi firmasında çelik projeler için proje ve mühendislik hizmetleri vermektedir.

  • İnşaat Danışmanlığı

    Kadir Sert; inşaat mühendisliği, çelik yapılar ve çelik statiği konularında uzman danışmandır.

  • İnşaat ve İmalat Teknikleri

    Kadir Sert yapı teknikleri ve inşaat mühendisliği konularında uzman danışmandır.

Kadir Sert İle bir görüşme planlayın

Kadir Sert ile Istanbul ve Rotterdam ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE