EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

ENGİN TURHAN

Engin Turhan, Trabzon Anadolu Lisesi’nden sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü’nde eğitimine devam etti.

1996 yılında Trabzon’da bir pazarlama şirketinde satış bölümünde iş hayatına atıldı. 1997 yılında Turtaş Mimarlık şirketinde bilgisayar destek hizmetleri veren bir birim kurdu. 2005 yılında Gürcistan’a gelerek proje danışmanlığı yatırımlarına başladı. 2007 yılında Gürcistan’da %100 Türk sermaye ile Turtaş Mimarlık Proje Yönetim şirketini kurdu. Bu dönemde Gürcistan’da bakanlıktan izin alabilen ilk Türk firma oldu. 2008 yılında Tiflis’te ilk deposunu kurarak, Turtaş Grup ile inşaat malzemeleri ihracatına başladı, böylece Turtaş Exim firmasının temelleri atıldı.

2019 yılında pandeminin ve değişen dünyanın getirdiği yeni ihtiyaçlar karşısında Turtaş Mimarlık Şirketini desentralize bir yapıya dönüşmesine karar vererek, şirketin 50 yılı aşkın tecrübesini Turhan İş Yatırım Ortaklığına aktarmaya karar verdi. Böylece tüm dünyaya yayılmış merkezi olmayan bir danışmanlık şirketinin temellerini attı. 2020 yılında tüm aile üyeleri ile beraber Turtaş’taki tüm hisselerini satarak, Tiya’ya bağlı olarak danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 2021 yılında Tiya’ya bağlı olarak kurulan MEREXİM şirketinin kurucusudur.

Turhan bu görevlerinin yanında bugün aktif olarak, RBR Yapım Şirketinde başdanışman, Turhan Mimarlık Şirketi’nde Finans Direktörlüğü yapmaktadır. Ayrıca Daumer markasının global ölçekte CEO görevini yürütmektedir.

  • İnşaat Danışmanlığı

    Engin Turhan inşaat yapı teknikleri ve finansal analizi konusunda uzman danışmandır.

  • Yapı Kimyasalları

    Engin Turhan yapı kimyasalları üretimi ve pazarlaması konusunda uzman danışmandır.

  • Arazi Geliştirme

    Engin Turhan arazi geliştirme, imar, şehir projeksiyonu ve gelişimi konularında uzman danışmandır.

Engin Turhan İle bir görüşme planlayın

Engin Turhan ile Istanbul, Trabzon, Tiflis ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE