EN İYİ DENİZCİLER ZORLU FIRTINALARDAN,

EN İYİ OYUNCULAR ZORLU MÜSABAKALARDAN,

EN İYİ LİDERLERSE BÜYÜK ZORLUKLARDAN DOĞAR.

TURHAN İŞ VE YATIRIM DANIŞMANLARI

EMİNE TURHAN

Emine Turhan, 1972 Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesinden Yüksek Mimar ve Mühendis olarak mezun oldu. Aynı yıl, Mustafa Altıntaş ve Mehmet Turhan ile birlikte Turtaş Mimarlık ofisini kurdu. İlk projelerinden biri olan Akçaabat Belediye sitesini projesi daha sonraki yıllarda Cumhuriyet Binası olarak derslere girdi ve bir tez konusuna dönüştü. Vakfıkebir projesiyle ilk defa bu ölçekte bir alanı site haline getirmiş ve yerleşim alanının içinden geçen yolu kaldırmıştır. Böylece bu alanda bir örnek teşkil etmiştir. 

Özellikle kısıtlı alanlarda kullanım odaklı çözümler konusunda uzmanlaşan Turhan, doğru kullanım alanları çözümleriyle dar ve zor alanlarda ferah yapılar projelendirmiştir. Üretmekten aldığı zevki; mücadele vererek güzel yapılar oluşturmak olarak özetleyen Turhan, kamu alanlarından, sağlık komplekslerine, yerleşim alanlarından, tarihi eser yapıların restorasyonuna kadar pek çok farklı alanda çalışmış, 1000’in üzerinde proje de yer almıştır. Halen aktif olarak mimari projelerine devam etmekte. Özellikle dar parsellerde yaşam odaklı yapılar oluşturmaya devam etmektedir.

  • Mimari ve Mühendislik Danışmanlığı

    Emine Turhan mimari tasarım, konsept geliştirme ve çevresel uygunluk konularında uzman danışmandır

  • Arazi Geliştirme

    Emine Turhan arazi geliştirme, imar, şehir projeksiyonu ve gelişimi konularında uzman danışmandır.

Emine Turhan İle bir görüşme planlayın

Emine Turhan ile Istanbul ve Trabzon, ofislerimizden birinde toplantı planlayabilirsiniz. Randevu, detaylı bilgi ve etkinlik takvimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Toplantı Düzenlemek
HIZLI LİNKLER
MARKALAR

ALFILL
DAUMER
-CELLOSEM

FİRMALAR

REGIONAL PREFERENCES

CHOOSE YOUR LANGUAGE