KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları Kabulü

Bu web sitesine girerek ve kullanarak aşağıda bahsi geçen kullanım koşullarını kabul etmektesiniz. Eğer herhangi bir nedenden dolayı bu koşulları kısmen veya tamamen kabul etmiyorsanız bu web sitesini kullanmamalı ve siteden ayrılmalısınız. www.tiya.eu altında bulunan bu web sitesi bundan sonra TİYA olarak anılacaktır.

 

Kullanım Koşulları

TİYA tarafından kullanım koşulları herhangi bir duyuruda bulunulmaksızın değiştirilebilir. Kullanım koşullarında yapılan değişiklik / değişiklikler bu siteye konulmalarından itibaren geçerlilik kazanacaktır. Kullanım koşullarının güncel halinin kontrolü siteyi kullanan ziyaretçilerin yükümlülüğündedir. Lütfen TİYA web sitesini yöneten bu koşullarından haberdar olmak için düzenli olarak Kullanım Koşullarını kontrol ediniz.

TİYA, web sitesi içeriğinde, tasarımında, erişiminde haber vermeksizin değişiklik ve/veya kısıtlama yapma hakkını saklı tutar. TİYA herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kısıtlayabilir veya kaldırabilir.

TİYA, web sitesi içeriğini güncel ve doğru tutmak için elinden gelen tüm çabayı sarfetmektedir ancak TİYA bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmez ve TİYA bu bilgilerin doğruluğuna, tam olmasına ve güncel olmasına ilişkin hiçbir sorumluluğu kabul etmez. Bu bilgilerin kullanımı ziyaretçi insiyatifindedir ve yasal bağlayıcılığı yoktur.

TİYA web sitesi üzerinde başka web sitelerine yönlendirmeler bulunabilir. TİYA bu web sitelerindeki bilgilerin doğruluğunu ve uygunluğunu garanti etmez. Sözü edilen linkler bilgilendirme amaçlı olup ziyaretçiye kolaylık sağlamak amacıyla verilmişlerdir. TİYA yönlendirme yapılan sitelerde bulunan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu hakkında veya başka bir nedenle sorumlu tutulamaz. Bu bilgilerin TİYA’ı bağlayıcılığı yoktur.

 

Güncelleme Tarihi : 01.01.2022