TİYA; AZERBAYCAN TEMASLARI OLUMLU DEĞERLENDİRİLDİ

Tiya temsilcileri, Azerbaycan temaslarını tamamladılar.

TİYA temsilcileri 8 Aralık itibariyle Azerbeycan ziyaretlerine başladı. Buradaki ilk temas Sumqayit şehrindeki Master Builders Solutions firması ile yapıldı. Dünyanın pek çok noktasında iletişim ofisleri ve üretim alanları olan Master Builders Solutions; şehirleşmeden ilaça, rüzgâr tribününden, enerjiye, madenden sağlığa pek çok endüstride çözümler sunmaktadır. Ayrıca bu endüstriyel çözümler haricinde; su yalıtımından çimento katkısına, zemin çözümlerinden seramik uygulamalarına kadar pek çok ürün grubunda üretim ve AR-GE çalışmaları sürdürmektedir. TİYA ziyaretinde ise ilk önce iki firma yetkililerinin dahil olduğu bir toplantı düzenlendi. 

Bu toplantıda karşılıklı işbirlikleri fırsatları konuşuldu. Daha sonra ise Master Builders Solutions üretim tesisi gezilerek, ürün ve üretim süreci hakkında bilgi edinildi.

TİYA; Azerbeycan ziyaretlerinin ikinci durağı ise Sika oldu. 15 yıldır Azerbeycan’da faaliyet gösteren, ve beton, su izolasyonu, zemin çatı ve yapıştırıcı gruplarında üretim yapan Sika müşterilerine endüstiriyel çözümler de sunmaktadır. Sika Azerbeycan Satın Alma ve Üretim Müdürleri ile gerçekleştirilen toplantıda, Turhan İş ve Yatırım‘ın yeni dönem planları, Sika üretim ve ürün hacmi ve pazardaki potansiyel fırsatlar üzerine konuşuldu. Toplantı sonrası ürünlerin incelendi ve fabrika gezisi yapıldı.

#TİYA ; #TurhanİşVeYatırım ; #EnginTurhan ; #BEKİ; #Kosova; #Cofix; #Makedonya ; #Graniti ; #Suvareka ; #Ecopol ; #yapıkimyasalları ; #ShirokaSanayiBölgesi ; #Dekorfix ;  #BEKİ_Projesi ; #Priştine ; #KosovaTürkiyeTicaretOdası ; #BernaSafçı ; #TürkiyeKosovaTicariAteşesi ; #GözdeEroğlu ;

Similar Posts

Bir yanıt yazın