TİYA; BEKİ PROJESİ SIRBİSTAN TEMASLARI BAŞLADI

Tiya temsilcileri, BEKİ Projesinin ikinci etabı için Türk-Sırp İş Adamları Dernek'i temsilcileri ile görüştü

TİYA başkanı Engin Turhan ve Uluslararası satış koordinatörü Murat Aydoğdu önderliğinde, Turhan İş ve Yatırım BEKİ projesinin ikinci etap ziyaretleri 17 Şubat tarihinde Sırbistan’da başladı. İlk durakları Türk-Sırp İş Adamları Dernek’i olan TİYA temsilcileri burada İcra Kurulu Üyesi Fatih Karaca, Dr. Tatjana Vasin ve Halkbank Sırbistan Genel Müdürü Aziz Arslan ile Sırbistan-Türkiye ikili ilişkileri üzerine görüşmeler gerçekleştirdiler. Başarılı geçen görüşmelerde Sırbistan’da tecrübesi ve bilgi birikimi bulunan Fatih Karaca ve Dr. Tatjana Vasin’den Sırbistan ve Belgrad’da emlak ve inşaat sektöründeki yatırım imkanları hakkında bilgi alındı.

TİYA temsilcileri Sırbistanda’ki yerel üreticilere sağlayabilecekleri katkılar için de Türk-Sırp İş Adamları Dernek’i temsilcilerine bilgi verdi. TİYA’nın uzmanlıkları, hammadde tedarik zincirindeki imkanları ve teknik donanımı aktarıldı.

#TİYA, #EnginTurhan, #MuratAydoğdu, #Sırbistan, #yatırım, #emlak, #FatihKaraca, #TatjanaVasin, #TürkSırpİşadamlarıDerneği, #Halkbank, #Belgrad, #AzizArslan, #hammadde, #tedarikzinciri

Similar Posts

Bir yanıt yazın