Tiya Almanya’daki faaliyetlerine hız katıyor!

Almanya ziyaretlerine başlayan Tiya, Düsseldorf ve Essen bölgelerini ziyaret etti. Gezinin ilk günü Düsseldorf Ticari ateşesi İrem Ekmekçi Konuk ile görüşüldü.

Düsseldorf gezisinde Düsseldorf Ticari Ateşesi İrem Ekmekçi Konuk’u ziyaret eden TİYA, bölge hakkında ticari ateşeden bilgi aldı. Ticari Ateşe Konuk’a TIYA ve işbirliği yapılan şirketler hakkında bilgi verildi. Toplantının devamında mevcut pazar, yapılması planlanan yatırımlar ve bölgede fırsatlar hakkında konuşuldu.

Görüşmenin sonunda TIYA Başkanı Engin Turhan Sayın Ticari Ateşe İrem Hanım’a candan ev sahipliği için çok teşekkür ederiz. Bu ziyaret bölge hakkında yaptığımız araştırmaların doğruluğunu yerinde görmek içindi. Bu görüşmenin sonunda ise hedeflediğimiz noktalara çok daha hızlı gelebileceğimizi farkettik. Önümüzdeki dönemde yakaladığımız sinerji ile hızla yatırımlarımızı bölgeye yönlendirmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Almanya ziyaretlerinin ikinci durağı; ESSEN

TIYA Düsseldorf’taki ziyaretlerinin ardından Essen’e geçti. Burada T.C. Essen Başkonsolosu Sezai Tolga Şimşir ile görüşüldü.

Engin Turhan, Emin Usta ve Fatih Solak’ın yer aldığı TIYA heyeti Almanya’da T.C. Essen Başkonsolosu Sezai Tolga Şimşir’i ziyaret etti. Sayın Başkonsolos ile yapılan görüşmede Essen bölgesi hakkında ayrıntılı bilgi alındı. Ayrıca bölgedeki faaliyetler ve pazar hakkında konuşuldu. TIYA ve işbirliği içinde oldukları firmalar hakkında bilgi verildi.

#TİYA, #ALMANYA, #DÜSSELDORF, #ESSEN, #ENGİNTURHAN, #EMİNUSTA

Similar Posts

Bir yanıt yazın